Paykasa Bozdurma

paykasa bozdurma

Paykasa bozdurma Nedir ?

Türkiyenin en güvenilir ve en yüksek kurdan paykasa bozdurma sitesine hoşgeldiniz. Sitemiz sizler için bir çok hizmet sunarken paykasa bozdurma işlemlerinide unutmadı. Firmamız astropay kart bozdurma işlemlerinizi yaparken çok hassas bir anlayışla hareket etmektedir. Bunlardan birisi Güven. Güvenle işlemlerinizi almak için firmamız bir çok güvenlik prosedürünü yapmıştır. Ve sadece prosedürden ibaret olmaması için üst düzey bir güvenlik sağlayarak sizlerin mağdur olmaması amacı ile exchange security sistemini kurmuştur. Bu sayede güvenlik zafiyetinin imkansız olduğu sistemimizde sizler için güvenli paykasa bozdurma ortamı sağlamış oluyoruz.
Bunların dışında kurun yüksekliğide önemli bir faktör. Bizim müşterilerimiz zarar etmemelidir. Paykasa alırken bzaten belli bir komisyona bağlı kalarak fazladan ödeme yapıyorsunuz. Birde bozdururken yüksek komisyonlarla karşılaşırsanız zarar etme olasılığınız yükseliyor. Bizde müşterilerimizin daha az zarar etmesi için yüksek kurdan paykasa bozdurma hizmetimizi başlatmış olduk. Yüksek kur farkı ile paykasa bozdurmak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Aklınıza şu soru takılmış olabilir. Güvenle astropay bozduracağım, birda yüksek kurdan bozduracağım fakat ne kadar sürede paramı alacağım. Telaş etmenize gerek yok.

Paykasa Bozdurma İşlemi Ne Kadar Sürer?
Paykasa bozdurma işlemleri zaman açısından çok azametli bir iş değildir. Bir paykasa bozdurma işlemi 10 dakika sürer. Bu 10 dakika içerisindeki aşama şu şekildedir. Öncelikle kodunuz sistem tarafından tanımlanır. Tanımlandıktan sonra Paykasa kodunuzu Verdiğiniz banka hesabına havale olarak iletiriz. İşlem sıranız da bozdurma işlemlerinizdeki süreyi etkiler. Sizden önce müşterimiz varsa onların işlemleri alındıktan sonra sizin işleminiz alınır. Sistemlerde paykasa genel merkezine bağlı olarak sistemlerde yavaşlama veya gecikme olabilir. Ama çok uzun sürmez. Bu durum zaten nadir görülür. Hemen işleminiz alınır ve paykasa nakit işleminiz tamamlanır.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Paykasa Bozdurma
Author Rating
5

paykasa bozdurma

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    paykasa bozdurma